Charakter owczarka francuskiego

Charakter owczarka francuskiego

Book Review – I See Horses – Z nieba do Morza

Skąd pochodzą konie morskie istnieć? Czy to możliwe, że konie na ziemi, zagrożone przez mężczyzn i poszukiwania wolności, uciekł do morza?

I Sea Horses wykonuje magiczne spojrzenie na pochodzenie koniki morskie. Z pięknych, malowniczych, sen-like ilustracjami, jest to ciekawe, na duchu historia, która zachwyci młodych i starych.

Prowadzeni przez młodego ogiera Pegasus, iz pomógł magicznego gwiazdy, stado iść w głąb morza, aby znaleźć pokój, wolność i szczęście. Na początku jednak Pegasus napotyka na duży opór ze stada, przez jaki jest koń, istota bez skrzeli, aby przetrwać w morzu?

Ale Pegasus „powiedział im swoje marzenia o rzeczy, które przyjdą się / Gdy ziemia zmieni się i nie mógł już uruchomić za darmo / Nie wiedział, kiedy i czy w ogóle wiesz, dlaczego / Ale czuł, musi zwrócić się do morza i nieba.”

Historia opisana w pięknej lirycznych wierszy, ale język jest bardzo prosta, co ułatwia młodsze dziecko do zrozumienia. Język ma również spokojny, uspokajający jakości, pobudzając jednocześnie wyobraźnię dziecka w tym samym czasie.

Na końcu książki znajduje się fragment o Projekcie Sea Horse i jak ludzie mogą pomóc w przetrwaniu tych egzotycznych, fascynującej, delikatnych stworzeń. Dzieci mogą współdziałać ze strony internetowej tego projektu, a nawet zakup pluszowa zabawka, znaki Sea Horse biorące udział w tej historii.

Książka obraz, który oczaruje miłośników koni i koniki morskie, ja Sea Horses jest wysoce zalecana z tego recenzenta.

I Sea Horses

Z nieba do Morza

Wpisany Dawn Van Zant

Zilustrowany przez Callan Van Zant

Dzikie Serce Ranch Książki

ISBN: 0-9761768-0-7

copyright 2004

Książka w broszurowej oprawie

Dla dzieci książki z obrazkami

napisane przez: fotele biurowe gdynia