Milosnicy psow

Milosnicy psow

Dobry Pies – Stay – Anna Quindlen

Jest to książka, każdy miłośnik psów, który stracił zwierzaka może dotyczyć. Mimo, że książka nie jest pełen żalu w ogóle; raczej jest to celebracja życia psa i posiadania psów.

Gdy jeden z jej psów, Beau, przekazana jako prezent urodzinowy przez znajomego, cierpi na bóle starości, autor Anna Quindlen zastanawia się, czy to jest czas, aby umieścić go w dół. Beau jest czarny labrador, piętnaście lat, i ślepy. Jego słuch jest stracone, i kilka innych dolegliwości nie zostawili go nieco okaleczony.

Wewnątrz książki, istnienie Beau i jego stosunek do niej dwóch innych psów, aby zastanowić się nad Quindlen życiu jej rodziny z psami. Mówi: „Niczego dobrego psa jest jak życie dobrej osoby, tylko krótsze i bardziej skompresowany.” Poprzez Beau nauczyła wiele lekcji jak walcowanie z ciosów, biorąc rzeczy takimi, jakimi są, żyją w teraźniejszości, i dowiedzieć się, że zadowolenie może być bardzo proste.

Gdy Beau starzeją, rodzina nabiera żółty labrador BEA, z nadzieją, że ona będzie Beau czuć się młodziej. Psy dobrze dogadują, a Bea zachęca Beau, aby uzyskać więcej ćwiczeń.

Pod koniec swego życia, Beau nie można nawet odwiedzić lekarza weterynarii;

takimi busami wozimy paczki do Hiszpanii

Zamiast tego, lekarz weterynarii sprawia, wizyty domowe. Tutaj opór rodziny do wprowadzenia psa na dół i pisarza własnego wahania mogą być odczuwalne przez wiele właściciel psa. ostatni dom wezwanie lekarza weterynarii ma miejsce w całej obecnej rodziny, po tym decyduje, że nadszedł czas na Beau opuścić świat

Chociaż ta książka jest pochwała w istocie, jest to również wspomnienia. Jego pisarstwo płynie Anna stylu Quindlen, bezpośredni, emocjonalny, refleksyjne, filozoficzne i przyjmującej. Książka obfituje także z pięknymi zdjęciami wiele innych psów, które są obecnie zmarłego. Te zdjęcia zostały wysłane do autora przez innych miłośników zwierząt, którzy stracili swoje psy, po jej artykuł o Beau zostało opublikowane w Newsweeku.

napisane przez: www.healthandfitness.pl