Akita japonska i amerykanska

Twój Podręcznik psiej właściciela Marty Becker

Ta książka jest podzielona na cztery sekcje: Świeże uruchamia i nowych początków (znalezienie odpowiedniego PET), Jak dbać i zachować swoje zwierzęta domowe zdrowe i bezpieczne (jedzenie, pielęgnacja i codziennie opieki), zachowań społecznych (szkolenia) oraz w chorobie i Zdrowia (profilaktycznej opieki, awaryjnych, opieki medycznej i specjalnej opieki dla starzejącego się psa).

W pierwszej części, mamy podane są informacje na temat sposobów radzenia sobie z hodowcą jak szukasz swojego psa. Znajdziesz tu również informacje na temat różnych rodzajów dostępnych ras. Dr Becker wymienia wiele podstawowych elementów będzie trzeba dla swojego psa, takie jak szczoteczka, skrzynie, naczynia i dentystycznego potrzeb.

W drugiej części można znaleźć informacje o tym, co twój pies powinien jeść na kontroli wagi, konserwy vs. pouched jedzenie, smakołyki i domowe jedzenie. Jest również doskonałym źródłem informacji na temat ćwiczeń dla psa i działań, takich jak pobieranie i pływanie. Jest tam wiele informacji na temat pielęgnacji i mycia zębów. Nauczysz się wykorzystywać odpowiednie narzędzia do pielęgnacji i kilka wskazówek do kąpieli psa. Jesteś powiedział również, jak http://adwokatsprawykarne.pl/strona-glowna/ zapobiegać katastrofom.

Trzecia część obejmuje trening zachowań i socjalizmu. Dowiesz się być zgodne podczas szkolenia szczeniaka i odpowiedni czas, aby chwalić. Jak radzicie sobie szczeniaka, który jest do żucia i robi inne niegrzeczne rzeczy takie jak gryzienie i szczeka? Znajdziesz tu odpowiedzi na te pytania w tej sekcji.

W czwartym rozdziale dowiadujemy się, że jest bardzo ważne, aby znaleźć dobrego lekarza weterynarii. Gdy to zrobisz twój pies powinien mieć egzamin odnowy biologicznej. Ta książka ma doskonałą pracę informowania właściciel psa o tym, co jest zaznaczone na tym egzaminie. Zrozumiesz, dlaczego opieka prewencyjna jest tak bardzo ważne. Jesteśmy również podane informacje o tym, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych i co należy mieć w apteczce dla swojego psa. Nie ma informacji na temat opieki nad starzejącym się psem i kiedy należy podjąć decyzję, aby pożegnać się ze swoim zwierzakiem starszych.

Jak widać, ta książka jest doskonałym źródłem dla każdego, kto posiada lub chce się właścicielem psa. Jest to książka, będziemy chcieli, aby utrzymać się na półce jako nawlekanie. Dr Becker jest ekspertem w tej dziedzinie, a on stworzył ten podręcznik dla właścicieli psów. Ma również wskazówki wymienione zapisanie wielu pieniędzy. Czytałem wiele książek i przewodników o psach ale twoja Dog: Instrukcja musi być najlepszy i najbardziej kompleksowy jeden Czytałem.

napisane przez: