Basenji

Basenji

Zatrzymanie psa agresji Korzystanie kaganiec

Niektórzy ludzie mają psa, który jest tak agresywny, że dosłownie żyją w strachu psa albo je gryzie, gryzie lub innym (lub nawet inne psy). Jednak w większości przypadków właściciel nie ryzykuje ugryzieniu siebie, ale za każdym razem biorą ich psa do publicznego muszą się martwić o to, kto ich pies ma zamiar spróbować ugryźć netto lub kto jest pies będzie zaatakował następnego.http://kwiaciarnia-slonecznik.pl

Ma tendencję do wprowadzania właściciel psa żyć w ciągłym stanie paranoi, a to będzie prawdopodobnie prowadzić do szarpania psa wokół jego smyczy, które będą faktycznie kończy się co pies jeszcze bardziej agresywny niż kiedykolwiek, jak to będzie powoduje on podwyższony stres też.

Więc dla tych, którzy mają do czynienia z psami z tego poziomu agresji, czasami kaganiec jest rzeczywiście jedynym rozwiązaniem. Podczas gdy pysk pewnością powinny ostatecznością do zatrzymania psa agresji, to jest rzeczywiście bardzo skuteczne narzędzie, które zostały udowodnione do pracy za każdym razem. Po umieścić kaganiec na swojego psa poziom stresu (i zmartwienie) będzie praktycznie znikają po przywiezienie psa do publicznej wiadomości, a wierzcie lub nie, ale w niektórych przypadkach pysk nawet może przyczynić się do obniżenia poziomu lęku psa też.

Kiedy można umieścić kaganiec na swojego psa, faktycznie okazuje się, że dosłownie zabrane im możliwość gryzienia. Jak dziwne, jak to może brzmieć, może to być rzeczywiście komfort dla Twojego psa, ponieważ teraz wiem, że gryzienie jest opcja, że ??nie jest już nawet na stole. Więc teraz nie mają nawet martwić o zbieranie walki z każdym innym psem, że pochodzą one w kontakt. Więc innymi słowy, gdy mu kaganiec na swojego psa, to prawie natychmiast usuwa ich agresję.

Jednak pysk nigdy nie powinny być długoterminowe poprawka dla agresywnego psa; powinno się rozważyć rozmowy z profesjonalistą, który ma wiedzę z psem agresji, ponieważ mogą one pomóc dowiedzieć się, skutecznej, długoterminowej strategii dla Ciebie i Twojego psa.

napisane przez: