Jaka karme wybrac dla Akity?

Jest to trudny temat, aby naprawdę ostateczne wyniki, ponieważ Stowarzyszenie amerykańskich urzędników Regulacja posuwu, która jest organem zarządzającym dla przemysłu paszowego, nie pozwoli oświadczenia o „jakości” psich składników żywności. Więc nie wiem, ile składnika jest w żywności i czy jakość produktów zostały wykorzystane w produkcji tego psiego jedzenia. Więc to jest do konsumenta zdecydować, który z producentem zaufać i jakie wyniki mają zdobyć przy użyciu konkretnych marek psa.

Jakie składniki są dobre, a które są złe. OK, więc niech fragment główne składniki, które tworzą jedzenie waszych czterech nogach znajomego, a następnie można uzyskać lepszy obraz na tworzeniu własnego porównania żywności. Tłuszcze i oleje – skóra psa i wieszak pozostanie zdrowy z niektórych tłuszczów i olejów w żywności. Prawidłowy rozwój mózgu jest wspomagany przez tłuszczów i olejów w ich diecie. Te tłuszcze i oleje muszą być specyficznie nazwane i wysokiej żywienia. Psy pokochają smalec i łój wołowy, ale są bogate w tłuszcze nasycone i uboga w kwasy tłuszczowe (które są potrzebne do dobrej diety). Kiedy tłuszcze i oleje są specjalnie nazwany wtedy można być sędzią jak tłuszcz z kurczaka, olej rzepakowy, olej słonecznikowy, olej śledziowy i oleju lnianego.

Oto tłuszcze i oleje trzeba unikać przy zakupie psiego jedzenia: olej mineralny, tłuszcz zwierzęcy, tłuszcz drobiowy, olej z ryb i generycznych olej roślinny.

napisane przez: Biotyna