Najmadrzejsze psy

Najmadrzejsze psy

Autorka książki, Anna Marie Quindlen, pracował jako dziennikarz w The New York Times i The New York Post, zdobywając Nagrodę Pulitzera za komentarzem w 1992. W 1995 roku wyjechała dziennikarstwo poświęcić jej czas na pisaniu powieści. Jej książki są: Przypowieści, One True Thing, czarny i niebieski, Błogosławieństwa, Rise and Shine, Living Out Loud, głośno myślę, jak czytanie zmieniło moje życie, Krótki przewodnik do szczęśliwego życia, głośno i wyraźnie wyobrażał Londynie doskonałości, drzewo, które pojawiły się pobyt, żyli długo i szczęśliwie, nagie dzieci, i rodzeństwo.dj na wesele warszawa

Dobry pies. Zostać. jest w twardej oprawie z 96 stron. Wydawany jest przez Random House z ISBN-10: 1400067138 ISBN-13 oraz: 978-1400067138.

Jest bardzo łatwo wczuć się Anna Quindlen nie tylko za to, co mówi, ale jak się mówi. W ciągu stronach tej książki, znalazłem wiele podobieństw do mojego życia w stosunku do mojej rodziny i moich zwierząt. Jestem pewien, inni miłośnicy psów doświadczy te same lub podobne odczucia podczas czytania tej książki. Jak głęboko osobistej narracji, dobry pies. Zostać. nie zawiedzie czytelników.

napisane przez: