Tresura psa

Umiarkowane ćwiczenia jest bardzo ważne i może być tak proste, jak biorąc psa na spacer dwa lub trzy razy w tygodniu. Jeśli twój pies jest już dotkniętych problemami serca pozwala mu ustawić tempo. Zatrzymać lub spowolnić, jeśli wydaje się bardzo zmęczony lub zaczyna kaszleć.

Jeśli weterynarz zdiagnozował psa z niedokrwieniem mięśnia sercowego, który jest brak dopływu krwi do serca lub reperfuzji, czyli uszkodzenie tkanki serca, a następnie CoQ10 pomogą psa. Koenzym Q10 to naturalny koenzym, który nie tylko pomoże spowolnić postęp choroby serca u psa, ale także poprawić swój ogólny stan zdrowia. Wszyscy wiemy, że pies jest szczęśliwy, zdrowy pies.

W celu uniknięcia złego cholesterolu (LDL) u psa oraz aby wesprzeć zdrowie serca psa, zalecamy jakąś dobrą starą witaminy E. Należy podać swojego psa witaminy E w 200-500 IU codziennie zmieszane ze swoim jedzeniem.

Innym zalecanym naturalny suplement choroby serca u psów jest L-karnityny, które pomogą http://greencanoe.pl/mysle-ze-minimalizm-pulapka/ pogorszenia mięśnia sercowego. Jeśli połączyć L-karnityna z innym suplemencie nazwie Tauryna, to pomoże poprawić długość życia psa, jak również. To może być udzielona w wysokości 500-2000 mg na dobę.

Więc do wniosku, że jest bardzo łatwo utrzymać swoje psy serce bezpieczne, tak długo, jak zwrócić szczególną uwagę na jego zdrowie i pamiętaj, aby zabrać go do swojej corocznej wizyty weterynarza każdego roku (lub od razu, jeśli coś wydaje się źle). Pamiętaj, że choroby serca u psów może się szybko i bez ostrzeżenia, więc proszę być czujnym na którykolwiek z powyższych objawów.

napisane przez: mk-global.com.pl