Akita inu

Akita inu

Gwiazdy i ich Chihuahua

Gwiazdy i ich Chihuahuas stał ogromny szał w ostatnich latach. Wydaje się, że popularność tych malutkich psów rozpoczął się Chihuahua, który wpatrywał się w słynnej reklamie Taco Bell. Wtedy oczywiście przyszedł Reese Witherspoon w dużym ekranie filmu Legalna blondynka z jej małym pal Bruiser. Na szczycie szał był non inne niż Paris Hilton, kiedy pojawiła się na okładce Seventeen Magazine z jej Chihuahua Tinkerbell.

Jednak te gwiazdy nie byli pierwszymi, którzy kochają to niezwykle lojalny i łatwe w pielęgnacji psa; Marilyn Monroe była jedną z jej własnych, które nazwała ChooChoo. Wiele gwiazd mają teraz własne Chihuahua, a niektóre z nich o wiele więcej niż tylko jeden. Córka Roda Stewarta widziano bawiące się na plaży w niebieskim bikini z jej Chihuahua i Brian Littrell został sfotografowany z żoną i dwójką Chihuahua. Długo kochał sędzia na American Idol, Paula Abdul, ma dwa Chihuahua nazwie Tumbellina i tulipan.

Madonna i Hillary Duff oba mają Chihuahua o imieniu Chiquita. Są to tylko kilka z wielu gwiazd, które mają Chihuahua. Chihuahua wspaniałymi zwierzętami dla gwiazd, bo podróżują dobrze i są bardzo łatwe podobnie jak inne szaliki klubowe  w pielęgnacji. Chihuahua są bardzo niskie koszty utrzymania i kochać się wokół jednej osoby lub rodziny. Oni prawie nigdy nie uciekać, ponieważ są tak zadowoleni z bycia z ludźmi, a nie innych zwierząt. Są również łatwo nosić w barku lub torebek wykonanych dla małych psów, co jest kolejnym powodem są popularnym wyborem wśród tylu gwiazd.

Chihuahua zostały odkryte na początku 19 wieku wzdłuż granicy Meksyku i Arizony i zostali po raz pierwszy nazwani psy Arizona. Dopiero później, kiedy okazało się, że psy były rzeczywiście pochodzące z regionu Chihuahua w Meksyku, gdzie otrzymał imię. To wydaje się mieć z nimi do bani, nawet teraz, że jesteśmy w 21 wieku.
napisane przez: www.exportbiz.pl/oferta/