Owczarek francuski briard

Owczarek francuski briard

W 5 różnych rodzajów robaków, które mogą być niebezpieczne dla psa

Istnieje 5 różnych rodzajów robaków, które mogą ranić szczeniaka lub psa, a tu znajduje się lista z nich, i to, co mogą zrobić, aby twój pies. Istnieje wiele różnych rodzajów leków i antybiotyków dla swojego psa, a nie wszystkie z nich działają na każdego objawu, więc najlepiej jest skonsultować się z lekarzem weterynarii do właściwego leczenia.

Jednym z najprostszych sposobów dla szczeniąt i psów odebrać robaki, to przez nich grać lub jedzenia ich odchody znaczenia. Ważne jest, aby podnieść swoje psy rufa w ogrodzie przez cały czas, na bieżąco, można utrzymać go w czystości i bezpieczne.

Tęgoryjce: tęgoryjce nie są widoczne gołym okiem. Tęgoryjce schować się w jelitach i mogą być przenoszone na ludzi. Tęgoryjce są małe cienkie robaki hak na ścianę jelit i wysysają krew szczeniąt lub psa, który może powodować anemię, a nawet śmierć.

Owczarek francuski briard

Robaki te rzeczywiście mają zęby, które powodują krwawienia w jelitach. Tęgoryjce wzrośnie do dojrzałości w jelitach. Tęgoryjce może rozprzestrzeniać się od matki mili prawo do szczeniąt, aby cała rodzina musi zostać odrobaczone.

Robaki lubią żyć w kale materii, a skażone gleby, podobnie jak brud może masz w swoim podwórku Ci pies lubi bawić się może. Jeśli twój pies ma tęgoryjce, niektóre objawy mogą obejmować: niedokrwistość, utrata masy ciała, biegunka, krwawe stolce i bardzo niskie zużycie energii. Tęgoryjce może być obecny, a nie będą mogli je zobaczyć, więc trzeba by zabrać swojego zwierzaka lub próbki kału do weterynarza do diagnozy.

Robaki obłe: glisty są najczęstszym rodzajem robaków u szczeniąt. Podobnie jak tęgoryjce, nicienie atakują jelita i może powodować spojrzeć garnek wybrzuszony na szczeniaka lub psa.

Szczenięta mogą uzyskać glisty z ich mleka matki, a nawet z macicy przed porodem.
napisane przez: